• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ds sd s
  • https://www.twitter.com/fdv df

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Okul, hastane, fabrika, büro ve benzeri işyerlerine tabldot yemek üretimi yapmak amacıyla: 2001 yılında, caterıng sektöründe 25 yıllık deneyime sahip sn. Kamuran ÖZTÜRK tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren , hizmet verdiği grupların sağlığını korumak için, çağa uygun üretim teknolojisi ve hijyenik ekipman desteği ile donatılmış işletmemizde diyetisyen ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ve personelimiz ile hizmet vermektedir.

Firmamız, 2019 yılı itibari ile, 60'dan fazla kuruluşa günde yaklaşık 1200 kişiye, 16 personel ile catering hizmeti veren, butik bir kuruluş olmuştur.

Öztürk Catering, hijyen ve kalite uygulamalarındaki, tüm yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak, sektörünün kalite lideri olmuştur. ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi, HACCP sistemi, içinde yer alarak ulusal ve uluslararası kalite standartlarını yerine getirmektedir.

25 yıllık deneyimi, kaliteli hizmet anlayışı ve, sektöründe butik hizmet verme prensibiyle hareket eden Öztürk Catering, bilinçli müşterileriyle uzun soluklu çözüm ortaklıkları oluşturmayı hedeflemektedir